کامیون های حمل بار

ماشین باربری | کامیون باربری | وانت باربری

ماشین باربری ، هنگامی که اسباب و اثاثیه بسته بندی شده و آماده انتقال به منزل جدید یا شرکت دیگری شدند، نوبت به بارگیری می رسد.

اگر حتی تاکنون تجربه اسباب کشی را نداشتید، قطعا ماشین های باربری را مشاهده کرده اید وممکن است از خود پرسیده باشید استفاده از خاور یا کمپرسی که تمام وسایل را طی یک نوبت بارگیری کند، یا چندین دفعه وسایل راتوسط نیسان جابجا کرد، مقرون به صرفه است. در ادامه به این موضوع وچند نکته دیگر خواهیم پرداخت.

 

 

جابه جایی بار
ماشین باربری

 

در انتخاب وسیله جهت باربری باید دونکته را در نظر گرفت. نوع وجنس بار و میزان اسباب و وسایل در ابعاد و نوع ماشین باربری تاثیرگذار خواهد بود. گاهی اوقات سفارشی که به ما می شود مربوط به انتقال مواد غذایی و فاسد شدنی است که نیازمند ماشین دارای یخچال و نیازمند نوع خاص حمل است.نوع رایج آن که جابجایی اثاثیه است با توجه به حجم بار به مشتریان مشاوره داده می شود تا هزینه مازادی را پرداخت نکنند و همچنین اسباب و وسایل آن ها صحیح وسالم ب مقصد برسد.

اساس کشی و حمل بار
ماشین باربری
ماشین های بابری مورد استفاده را می توان در سه دسته کلی جمع بندی کرد. ماشین باربری سبک، به عنوان مثال: وانت،نیسان و وانت پراید. دسته دوم ماشین های نیمه سنگین هستند که کامیون و خاور در این گروه قرار دارند. ماشین های سنگین مانند تریلی و کمپرسی ها  گروه سوم را تشکیل می دهند.
جابه جایی اساس منزل
ماشین باربری

 


نحوه بسته بندی و چیدمان اثاث در انتخاب ماشین باربری و کاهش هزینه و زمان اسباب کشی بسیار موثر است، باید به نحوی در ماشین قرار داده شودکه از فضای آن کاملا استفاده شود، از طرفی وسایل با فشار روی یکدیگر قرار نگیرند که موجب وارد شدن خسارت و تحمیل هزینه اضافه نشود.به علت وارد شدن ضربه در مسیر بخاطر مسیر حمل و نقل در قسمت بارماشین وجود موکت یا پتو جهت کاهش ضربه های وارد به وسایل جلوگیری خواهد شد.

حمل بار و جابه جایی
ماشین باربری

 

میزان تسلط و تجربه راننده در حمل ونقل وسایل بسیار موثر است. احتیاط، احساس مسولیت دوشاخصه اصلی و مهم برای رانندگان ماشین های باربری است.در حمل و نقل های بین شهری نقش راننده ماشین بسیار پررنگ تر خواهد شد. چرا که به دلیل وجود مسافت زیاد و احتمال خستگی حتما از راننده کمکی استفاده کند و همچنین باید امانت دار خوبی برای اسباب و وسایل مشتریان باشد.

کامیون های حمل بار
ماشین حمل بار


 

جهت انتخاب نوع و تعداد ماشین باربری می توانید از مشاوران مجرب ما بصورت رایگان و در هر ساعت از شبانه روز اطلاعات لازم را کسب کنید و با اطلاع کافی اقدام به انتقال اسباب و وسایل نمایید.

آمار سایت

Website Traffic

مهمانان