ماشین های حمل بار

حمل بار بین شهری

حمل بار بین شهری مکان و نوع بار اسباب کشی و حمل اثاثیه نقش بسیار مهمی در هزینه و زمان این فرآیند دارد. حمل بار براساس مسافت و مقصد به دودسته کلی درون شهری و بین شهری انجام می گیرد.

با توجه به بیشترشدن مسافت حمل، رعایت برخی نکات و دقت در انجام برخی از موارد در تمامی مراحل، از بسته بندی وسایل تا مرحله تخلیه بار در مقصد تحت تاثیر قرار می گیرند.

حمل بار سریع
حمل بار بین شهری


 
در حمل بار بصورت بین شهری بدلیل وجود مسافت طولانی احتمال بروز حادثه و وارد شدن صدمه به وسایل درون بار رعایت بسیاری از نکات جهت داشتن اسباب کشی بدون دغدغه و بدون وارد شدن هزینه اضافه لازم است. 
اولین مرحله برای شروع اسباب کشی ، بسته بندی وسایل است. رعایت اصول بسته بندی از اهمیت زیادی برخوردار است، هنگامی که حمل بار بصورت بین شهری انجام می گیرد اهمیت آن دو چندان می شود. باید میان  بسته بندی مواد غذایی، لوازم شکستنی و وسایل بزرگ و سنگین (مانند:یخچال،مبل، پیانو وتردمیل) تفاوت زیادی قایل شد.به همین دلیل توصیه می شود حتما قبل از بسته بندی با مشاوران ما مشورت کنید. بدلیل مسافت زیاد احتمال فاسد شدن مواد غذایی بیشتر می شود.به همین دلیل نیاز است از ظروف مخصوص این مواد استفاده کرد.

 
ظروف شکستنی و حساس باید بصورت جداگانه و از کارتن های با کیفیت و ضخیم استفاده شود. جهت جلوگیری از ضربه های احتمالی بین ظروف روزنامه و یا پارچه قرار دهیم تا از وارد شدن خسارت جلوگیری گردد.

جمع آوری اساس منزل


 
  پس از مرحله بسته بندی، نوبت به انتخاب ماشین باربری می رسد.اندازه وسیله باربری باید متناسب با حجم بار و نوع بار انتخاب گردد. اگر از ماشین نامناسب و کمتر از میزان وسایل استفاده شود، در مسیر حمل بار وسایل به شدت به هم فشار وارد می کنند که موجب شکستن وسایل و وارد شدن صدمات شدیدی به وسایل می شود، حتی اگر ماشین بزرگتر از حجم وسایل انتخاب شود باعث تحمیل هزینه اضافه می شود وموجب جابجا شدن وسایل در قسمت بار می شود که موجب وارد شدن خسارت می گردد.


 
بدلیل اهمیت موضوع جابجایی بصورت بین شهری و احتمال وجود خطرات و تهدیدهای پیش رو نیاز است به جدیت و رعایت اصول این فرآیند انجام شود.همکاران ما بصورت شبانه روزی آماده انجام تمامی مراحل اسباب کشی و باربری بصورت : مشاوره، بسته بندی،حمل و تخلیه بار با استفاده از نیروی متخصص و مجرب آماده پاسخگویی و ارایه خدمات هستند.
 

آمار سایت

Website Traffic

مهمانان