حمل و نقل بار بین شهری

کامیون باربری

کامیون باربری ، قطعا هنگامی که موضوع اسباب کشی و باربری به میان می آید، از نکات مهم و تاثیر گذار در زمان و هزینه انتخاب کامیون ونوع ماین باربری است. دقت در انتخاب نوع و اندازه کامیون باربری اهمیت زیادی دارد. باید توجه داشته باشید که با توجه به حجم وسایل و اثاث چه نوع ماشین باربری نیاز است.

جابه جایی و اساس کشی
کامیون باربری


 
کامیون های باربری در دسته ماشین های نیمه سنگین قرار دارند که عموما برای حمل اسباب و وسایل درون شهری استفاده می شود.ابعاد کامیون باربری باید متناسب با میزان لوازم منزل یا اداره باشد. موارد متعددی دیده شده است که بخاطر کاهش در هزینه حمل بار اقدام به بارگیری وسایل درماشین باربری دارای ابعاد بسیار کمتر از حجم اسباب شده است.این کار به ظاهر در هزینه حمل بار صرفه جویی شده است، اما بدلیل تحت فشار قرار گرفتن اسباب، موجب وارد شدن صدمه و شکستن اثاثیه شده است. لازم است قبل از انجام فرآیند اسباب کشی تمام جوانب را بصورت منطقی لحاظ کرد.

گرفتن اسباب
کامیون باربری


 
 جهت انتخاب بهترین ماشین باربری که متناسب با نوع وسایل و حجم بار، می توانید با مشاورین متخصص این کار تماس بگیرید و از تجربه این افراد استفاده کنید.نحوه قرار دادن لوازم در قسمت بار کامیون بسیار مهم است. این چیدمان باید به گونه ای باشد که از تمام فضا استفاده شده باشد و همچنین به گونه ای اسباب قرارداده شود که ضربه یا برخوردی با هم نداشته باشند، برای جلوگیری از بروز خسارت به وسایل از پتو یا ضربه گیر در بین وسایل استفاده می شود. قبل از بارگیری باید توجه داشت قسمت بارکامیون تمیز باشد و وسیله ای که باعث وارد شدن خسارت به لوازم و اسباب شود، وجود نداشته باشد. استفاده از پوشش در قسمت بار بخصوص در حمل و نقل بار بین شهری، به جهت احتمال بارش ووزش باد وگرد وخاک و جلوگیری از آسیب به وسایل لازم است.

ماشین های حمل بار سریع
کامیون باربری


 
بسته بندی وسایل باید به گونه ای باشد که در هنگام قراردادن در قسمت بار استقامت لازم جهت جابجایی را داشته باشد و وسایل از داخل آن خارج نشود. در این صورت از همه قسمت های فضای بارکامیون استفاده می شود و درمسیر حمل صدمه ای به وسایل وارد نمی شود.


 
همواره هدف ما جلوگیری از اتلاف وقت وهزینه برای مشتریان عزیز بوده است. به همین علت توانسته ایم با بررسی  اسباب و وسایل، ماشین باربری متناسب با حجم، نوع ، وزن وابعاد وسایل ماشین را دراختیارمشتریان قرار دهیم که اولا باربری بصورت کاملا ایمن و استاندارد انجام شود همچنین هزینه اضافی تحمیل نشود.


 

آمار سایت

Website Traffic

مهمانان