جابه جایی اساس منزل

باربری الهیه

باربری الهیه یکی از محله های شما شهر تهران و در منطقه شمیران است . در اطراف منطقه الهیه، بزرگراه‌ های زیادی وجود دارد که رفت و آمد و حمل و نقل بار را در منطقه را آسان می‌کند

با ما همراه باشید

باربری تهران

باربری تهران ، در ساده ترین حالت ، وظیفه ی باربری حمل و نقل وسایلی است که مشتریان درخواست می کنند . اما همه ی ابعاد باربری به سادکی این جمله نیستند ، شرکت های باربری موظف به رعایت استانداردهایی هستند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم . باربری تک بهترین باربری تهران است و مشتری ها بیشترین رضایت را از باربری تک دارند .

با ما همراه باشید

باربری پونک

باربری پونک

باربری پونک ، امروزه با افزایش جمعیت در تهران نیاز به حمل و نقل و جا به جایی وسایل بیشتر احساس می گردد. باربری پونک شرکتی است که وظیفه اصلی آن انجام خدماتی از قبیل بسته بندي مناسب و انتقال اسباب و اثاثیه منزل ، ادارات و دیگر وسایل مورد درخواست مشتریان می باشد. باربری پونک به وسیله کارد مجرب و حرفه اي سعی در ارائه این خدمات به بهترین شکل ممکن به سراسر تهران را دارد. در این شرکت ( باربری پونک ) معمولاً از ماشین هاي نقلیه اي مانند وانت ، نیسان ، خاور ، کامیونت ، VIP و ... با توجه به حجم و اندازه اقلام و کالاها و به منظور حمل و نقل وسایل استفاده می گردد.

Continue reading

آمار سایت

Website Traffic

مهمانان