اتوبار کامرانیه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

چرا باربری تک تهران ؟

 

اتوبار تک تهران با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح اتوبار است. تک تهران از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس میباشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما قویا معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین اتوبار تهران خواهیم بود.

 

تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز اتوبار تک تهران است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود !

 

 

 

بخشی از خدمات ما ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران شهرستان به مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه ،کالای ساختمانی ، مواد شوینده ، ماشین آلات ، وسایل نقلیه ، اثاثیه منزل ، کالاهای کشاورزی ، کالای انفورماتیک ، کالای صنعتی ، کالای فراورده های نفتی ، کالای شبکه ای و مخابراتی ، کالای صادراتی ، کالای وارداتی ، کالای نمایشگاه ها و نمایشگاهی ،کالای اداری ، کالای کارخانه ها و کارگاه ها ، کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی. حمل و نقل بار و ارائه خدمات با تریلی کفی ، تریلی بغل دار ، ترانزیت ، کشنده ، خاور مسقف ، خاور روباز ، تک چرخ ، جفت(ده چرخ) ، نیسان انجام میپذیرد نوع بارنامه شهرستان ها برای کلیه خدمات حمل و نقل برون شهری بارنامه دولتی از مرکز حمل و نقل کالای تهران در جاده آزدگان و بصورت رایگان صادر میشود. مبلغ بیمه نامه حمل و نقل برون شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی کالا و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد.بیمه نامه بجزء نیسان و وانت تا سقف 200.000.000ریال رایگان میباشد

 

چراباربری تک تهران

 

شرکت حمل و نقل وباربری تک تهران با در اختیار داشتن پرسنلی ورزیده، مجرب و متخصص متعهد به کار و با بهره گیری از مدرنترین وسائط حمل و نقل و متخصص در بسته بندی اسباب و لوازم منزل و اداری آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. رزومه درخشان و قابل اطمینان گروه اجرایی شرکت تک تهران تجربه شیرین و باورنکردنی یک اسباب کشی منظم و بی دغدغه را با سرعت، دقت و برآورد هزینه ای منصفانه را به شما هدیه خواهد داد.

 

شرکت حمل و نقل و اتوبار تک تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در ایام تعطیل ) با بیمه شهری و شهرستان و با کادری مجرب و به صورت کاملا تضمینی در خدمت شهروندان می باشد.

 

اتوبارباربری تک  تهران

 

با توجه به رضایتمندی تقریبا 100 درصدی مشتریان و کارفرمایانباربری بزرگ باربری تهران لوکس از سرویسهایباربری و سایر خدمات این شرکت و افزایش دانش و مهارتهای کادر باربری و بسته بندی و ارائه راهکارهای نوین در صنعت حمل و نقلو حتی فراتر از شرکتهای اروپایی ، همواره باربری تک تهران پیشتاز عرصه حمل و نقل کشور میباشد و امید است که این موفقیت ها مستمر و کیفیت خدمات بهتر از قبل باشد.

 

شرکت اتوبار و باربری تک تهران در راستای تکریم مشتریان خود همیشه سعی بر ارائه بهترین و به صرفه ترین خدمات را دارد و از همین جهت مناطق تحت پوشش خود را گسترش داده است

 

مناطفی که سرویس ارائه می شود

 

مینی سی تی و میرداماد و آفریقا و جردن و ونک و ولیصر و کردستان و فاطمی و یوسف آباد و کارگر و گیشا و شهرک مرزدارن و آل احمد و شخ بهای و کشاورز و آرژانتین و مطهری و سعادت آباد و ولنجک و درکه و زعفرانیه و تجریش و الهیه و اندرزگو و بلورکاوه و فرمانیه و شمیرانات و قیطریه و پاسداران و نیاوران و دارآباد و لواسان و فشن و اوشن و لویزان و ارتش و ازگل و هروی و اقدسیه و آتی ساز و گاندی و چمران و مدرس و چهاردیواری و اشرفی و پونک و صادقیه و ستارخان و طرشت و بهبودی و آزادی و بیمه و اکباتان و شهرک ازادی و تهرانسر و دهکده و ساحل و همت و حکیم و شهرک رآهن و شهرزیبا و شهران و نیاش و جنت آباد و ستاری و بلوارفردوس و پیامبر و یادگار

 

 

 

 

 

انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات: 02188698482 و 02144856419 و 02126708803

 

حمل و نقل و باربری و اتوبار و وانت بار و نیسان بار تهران لوکس در سراسر تهران به صورت شبانه روزی

باربری ، اتوبار ، وانت بار ، نیسان بار